• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası


HAKKIMIZDA

NE KADAR SÜREDİR BU İŞİ YAPMAKTAYIZ?
40 yılı aşkın bir süredir ceviz oymacılığı işini yapmaktayız.
ÖZEL SİPARİŞLERE CEVAP VEREBİLİYOR MUYUZ?
Müşterimizle istişare yaparak istenieln her türlü ceviz oyma ürünlerini yapılabilecek süre içerisinde ve istenilen kalitede üretebilmekteyiz.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ NE KADAR ÖNEMSİYORUZ?
Geleneksel bir sanatı icra etmek pek de kolay bir iş değil.Sanatın inceliklerini,zorluklarını,ürünün kalite değerini,ürünün sipariş aşamalarını kargolamasını ve müşteriye sorunsuz olarak ulaşmasını sağlayabilmek için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz.
ANLAŞMALI KARGO FİRMALARIMIZ VAR MI?
Aras Kargo ve Yurtiçi Kargo firmaları ile anlaşmalı olarak çalışıp,karşı ödemeli ürünleri uygun fiyatlarla müşterilerimize ulaştırıyoruz.
Ayrıca isteyen müşterilerimize otobüsle gönderi yapmaktayız.
TAŞIMA SONRASI MEYDANA GELEBİLECEK ZARARLAR KİME AİT?
Taşıma esnasında meydana gelebilecek ürün hasarlarından firma olarak biz sorumluyuz.Müşterimizi mağdur etmeyecek en kısa sürede ürünün yenisini göndermekteyiz.Gelen arızalı ürün taşıma ücreti ve gönderilen yeni ürünün taşıma ücretlerini firma olarak biz karşılamaktayız.
Ancak müşterimizin de ürünü kargo çalışanlarını bekletip ,kargoyu çalışanların yanında açıp varsa üründe kırık,kargo tutanağı tutturarak tarafımıza göndermesi gerekmektedir.
SATTIĞIMIZ ÜRÜNÜ İADE ALIYOR MUYUZ?
Müşterimiz isterse 15 gün içerisinde sebep belirtmeksizin ürünü iade verebilmektedir.Ürün elimize sağlam gelmesi şartı ile,yapmış olduğumuz kargo maliyetleri müşteriden kesilerek ertesi gün müşterinin parasını vereceği hesaba tekrar yatırmaktayız.
MÜŞTERİ İSTEDİĞİ ZAMAN BİZE ULAŞABİLİR Mİ?
Müşterilerimiz iletişim sekmesindeki iletişim formunu doldurarak ya da telefonu arayarak bize istedikleri zaman ulaşabilirler.
CEVİZ SANDIK vb ÜRÜNLER NASIL MUHAFAZA EDİLİR?
Ahşabın 3 düşmanı vardır ki : su,güneş ve rüzgar.
Sandığımızı sürekli nemli bir ortamda bulundurmayalım.
Temizliğini ıslak bezle yapmayalım.
Sandığımızı sürekli rüzgar alan bir yere koymayalım.
Sandığımızı sıcaklık değişiminin fazla olduğu kalorifer peteği önüne bırakmayalım.
Sandığımızı gün içerisinde güneşi doğrudan uzun sürelerde alan pencere önüne koymayalım.